Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Dostępne u nas ortezy dla zwierząt towarzyszących produkowane są na miarę przez firmę Admirał z Łodzi.

Rodzaj ortezy dla psa lub kota powinien dobrać lekarz weterynarii

Chcąc zamówić ortezę, skontaktuj się z nami mailowo sklep@kotbarnaba.pl lub telefonicznie 790 700 720. Szczegółowe informacje o sposobie realizacji zamówienia znajdziesz tutaj: Admirał - sprzęt rehabilitacyjny na zamówienie

Zwierzęta, podobnie jak my, cierpią czasami z powodu urazów i chorób, które mogą utrudniać im poruszanie się. Na szczęście, znów podobnie jak dla ludzi, dla psów i kotów także wykonuje się specjalne ortezy ochronne, które zabezpieczają lub całkowicie usztywniają jeden lub więcej stawów.

Ortezy zastabilizowane szynami, a więc nieruchome, całkowicie usztywniające staw, wykonuje się głównie wtedy, gdy staw ma zostać całkowicie usztywniony, a orteza funkcjonalnie ma zastąpić opatrunek gipsowy. W sytuacji, gdy pewna ruchomość stawu jest wskazana, chodzi jednak o to, by ruch nie był zbyt gwałtowny, a staw pracował w prawidłowej pozycji, stosuje się ortezy zginalne. W wersji zastabilizowanej lub zginalnej występują orteza kolanowa, orteza łokciowa, orteza nadgarstkowo-łokciowa, orteza barkowo-łokciowa i orteza skokowa.

Większość dostępnych na naszej stronie ortez jest szyta na miarę przez firmę Admirał. Jeśli jesteś z Warszawy lub możesz nas tu odwiedzić, przeprowadzimy Cię bezpiecznie przez cały proces zamówienia: pomożemy wybrać właściwą ortezę, nasz zoofizjoterapeuta zrobi pomiary, a następnie, gdy orteza przyjdzie, nauczymy Cię ją zakładać na twego psa lub kota.

Innym rodzajem ochraniaczy na uszkodzone stawy psów i kotów są elastyczne stabilizatory na łapę wykonane z neoprenu (wkrótce w ofercie) lub dzianiny dystansowej z elastycznym wkładem. W przeciwieństwie do klasycznych ortez zapewniają one elastyczną ochronę, bardzo cenną w sytuacjach, gdy potrzebne jest zabezpieczenie chorej kończyny przed nieprawidłowym lub zbyt gwałtownym zgięciem, przy jednoczesnym zachowaniu jej ruchomości. Efekt zastosowania takich stabilizatorów jest podobny jak użycia bandaża elastycznego u ludzi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl