Rampy dla psów i inne akcesoria spacerowe i podróżne

Akcesoria dla psów i kotów ułatwiają opiekę nad zwierzakami, pomagają wywiązywać się z obowiązku sprzątania po psach, a także usprawniają transport. Dzięki profesjonalnym produktom dla kotów i psów nie musimy szukać niepewnych rozwiązań. Tylko sprawdzone i bezpieczne akcesoria dla zwierząt gwarantują nam, że opieka będzie właściwa, nasz zwierzak szczęśliwy, a my szczęśliwi wraz z nim.

Co znajdziesz w naszej ofercie? Bezpieczne kagańce z siatki, które powstrzymają Twojego psa przed zjedzeniem śmieci. Polecamy je wszystkim opiekunom, którzy lubią wyprawy ze swoimi psami w miejsca nieznane – nigdy nie wiesz co pies może znaleźć w trawniku, między krzakami, a nawet na głównej ścieżce. Taki materiałowy kaganiec to doskonałe rozwiązanie – zapewnia bezpieczeństwo, nie utrudniając zabawy Twojemu pupilowi i nie narażając go na dyskomfort czy podrażnienia.

Rampa dla psa ułatwi podróż każdemu opiekunowi i jego pupilowi. Wsiadanie do dużego auta, a później wysiadanie może sprawiać problemy mniej sprawnym psom, niewielkim lub rasom o długim tułowiu. Jeśli wozisz dużego pasa w bagażniku pamiętaj, że gwałtowne wyskakiwanie z niego jest potencjalnym zagrożeniem dla kręgosłupa i stawów barkowych Twego przyjaciela. Dla ras o długim tułowiu (jamniki) problemem może być pokonywanie wysokich schodów – tu także z pomocą przyjdzie rampa dla psa.

Jeśli Twój zwierzak niedomaga, możesz zapewnić mu wycieczki po dworze, a nie narażając go na męczące spacery. Wózek dla psa i kota Ci w tym pomoże! Wygodne, bezpieczne rozwiązanie umożliwi Twojemu zwierzakowi zwiedzanie świata lub wizytę u weterynarza bez ryzyka przemęczenia lub bólu po urazie czy zabiegu.

Na koniec coś, co znacznie ułatwi życie każdego opiekuna psa. Obowiązek sprzątania po czworonogach jest jak najbardziej słuszny i całkowicie go popieramy! Nie ma jednak powodu, by pakować łatwo rozkładalne psie odchody do foliowych worków, w których będą one później latami leżały na wysypisku. Dzięki papierowym torebkom wyposażonym w tekturowy kupozbieracz sprawnie sprzątniesz nieczystości i wyrzucisz je do przeznaczonego na nie kubła. To najlepsze, przyjazne środowisku rozwiązanie, które pozwala dbać o higienę trawników i chodników, nie przyczyniając się równocześnie do wzrostu ilości śmieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl