Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Czas realizacji zamówień

Sprzedając artykuły medyczne zdajemy sobie sprawę, że są one najczęściej potrzebne "na już". Dlatego staramy się wysyłać zamówienia jak najszybciej, w miarę możności tego samego dnia (jeśli zamówienie wpłynie przed przyjazdem kuriera, co ma zwykle miejsce wczesnym popołudniem) lub w następnym dniu roboczym. Jeśli zamówienie jest płatne zwykłym przelewem, przystępujemy do jego realizacji po zaksięgowaniu się przelewu na naszym koncie (ewentualnie po otrzymaniu mailem bankowego potwierdzenia pdf).

W wyjątkowych sytuacjach wysyłka zamówienia może potrwać do 3 dni roboczych - jeśli oczekujemy na dostawę (staramy się uzupełniać towar na bieżąco ale nie zawsze uda się przewidzieć zapotrzebowanie, zdarzają się też opóźnienia po stronie dostawców) lub gdy opóźni się odbiór paczek przez przewoźnika.

DHL dostarcza paczki w następnym dniu roboczym, InPost zwykle też, ale jest mniej przewidywalny - czasem dostawa trwa dłużej niż 1 dzień roboczy, a czasem paczka nadana w piątek jest do odbioru już w sobotę, wiele zależy tu od oddziału obsługującego daną miejscowość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl