Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Obrót produktami OTC

Polecane - na TOPie

Ubranko po sterylizacji

Ubranka pooperacyjne stosowane są zwykle po sterylizacji, usunięciu listwy mlecznej i innych zabiegach wymagających ochrony szwów po stronie brzusznej, a także we wszystkich sytuacjach mających chronić brzuch i boki, np. przed zlizywaniem maści. Nadają się także dla psów po kastracji. Dostępne u nas ubranka firmy Kuna szyte są ze 100% bawełny i przypominają jakością dobre body dla niemowląt. W zależności od rozmiaru nadają się dla psów wszelkiej wielkości, kotów, a nawet królików. Rozmiar dobiera się na podstawie odległości między przednią a tylną łapą – dokładną instrukcję znaleźć można w opisach produktów, a my w razie potrzeby zawsze służymy pomocą. 

 

Dmuchany, miękki kołnierz pooperacyjny dla psa i kota 

Miękkie kołnierze pooperacyjne dla psa lub kota to znakomite rozwiązanie, którym możemy zastąpić plastikowy kołnierz – zmorę wszystkich zwierząt. Mają postać miękkiego wałka podobnego do podróżnych zagłówków dla ludzi. Nie uwierają, nie ograniczają widoczności, pozwalają na swobodne poruszanie się w otoczeniu i spożywanie pokarmów. Występują dwa rodzaje tych kołnierzy: miękki kołnierz wypełniony włóknem poliestrowo-silikonowym oraz dmuchany kołnierz zamknięty w pokrowcu ze sztucznego tworzywa.

 

Szelki firmy Admirał (nosidło dla psa)

Bardzo przydatne w przypadkach niedowładów kończyn tylnych lub przednich, w chorobach ortopedycznych lub neurologicznych, szczególnie przydatne dla starzejących się dużych psów, którym inaczej trudno pomóc np. w pokonaniu schodów.  (czytaj dalej >>>)

Oferta produktów rehabilitacyjnych firmy Admirał będzie stale poszerzana, a już teraz istnieje możliwość sprowadzenia każdego z nich na indywidualne zamówienie.

 

 

 

 

  •  

     

Artykuły weterynaryjne i sprzęt rehabilitacyjny dla zwierząt

Zajmujemy się sprzedażą artykułów medycznych dla zwierząt. Polecamy nosidła, szelki i inne artykuły rehabilitacyjne dla zwierząt firmy Admirał, ubranka ochronne i inne osłony pooperacyjne, bandaże zwykłe i gorzkie, kołnierze pooperacyjne, pampasy, majtki, skarpetki antypoślizgowe, buty, preparaty i wiele innych przydatnych rzeczy.

W naszym sklepie znajdziecie artykuły medyczne dla zwierząt, które ułatwią opiekę nad zwierzakiem wtedy, gdy jest ona najbardziej potrzebna: w chorobie, w czasie rekonwalescencji po urazach i zabiegach, a także na starość, gdy nasz przyjaciel traci sprawność i jego dobrostan w coraz większym stopniu zależy od fachowej pomocy opiekunów. Dzięki różnego rodzaju akcesoriom okres choroby lub rekonwalescencji będzie mniej uciążliwy dla Waszych zwierząt, ale także dla Was samych. Nikt z nas przecież nie chce bezczynnie patrzeć, jak nasi wierni towarzysze życia cierpią, gdy coś ich boli czy przeszkadza, gdy rozlizują szwy na gojącej się ranie lub nie mogąc zapanować nad funkcjami fizjologicznymi, zanieczyszczają siebie i posłanie . Dlatego wspólnie z najlepszymi producentami sprzętu medycznego dla zwierząt pomagamy Wam w tych trudnych chwilach. Dobre warunki leczenia redukują też stres zwierzęcia, co w prosty sposób przekłada się na szybszy powrót do zdrowia i sił!

Profesjonalna opieka nad chorymi zwierzętami możliwa jest także w domu. Wystarczą dobre chęci, podstawowa wiedza o opiece nad chorym zwierzakiem oraz sprawdzone artykuły weterynaryjne, które ułatwią zmianę opatrunków, utrzymanie higieny, pomogą w poruszaniu się po domu lub wyjściu, na spacer. Wśród tych artykułów znajdziecie między innymi nosidła, szelki i inne artykuły rehabilitacyjne dla zwierząt firmy Admirał. Sprzęt rehabilitacyjny tej marki to najlepszej jakości akcesoria, szczególnie przydatne w sytuacjach czasowej lub trwałej utraty sprawności. Szanse, że Twój zwierzak szybko odzyska formę lub pomimo braku sprawności będzie wiódł szczęśliwe życie znacznie się zwiększają dzięki troskliwej, świadomej i profesjonalnej opiece, jaką otaczamy go w chwilach, gdy najbardziej nas potrzebuje.

Ubranka ochronne i inne osłony pooperacyjne, kołnierze pooperacyjne, pampasy, majtki, skarpetki antypoślizgowe, buty i różnorodne preparaty dla zwierząt w sklepie internetowym kotbarnaba.pl to sprawdzone, bezpieczne produkty, które tworzone są z myślą o naszych zwierzakach, o których zdrowie i doskonałą formę dbamy każdego dnia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl