Feliway komplet dyfuzor + wkład 48 ml

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 120,00 zł 120.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CEVA
Kod produktu: 9D3E-41531_20170605131424

Opis

Feliway Komplet - dyfuzor do kontaktu i wkład 48 ml (porcja na 1 miesiąc)

Feliway jest łatwym w stosowaniu produktem, który pomaga stworzyć komfortowe dla kota środowisko domowe. Specjalny zapach (niewyczuwalny dla ludzi i dla zwierząt innych niż koty) zawarty w Feliway jest syntetyczną kopią feromonów, które koty wydzielają gdy czują się dobrze. Naturalne feromony policzkowe kot pozostawia w otoczeniu ocierając się bokami pyska o różne przedmioty.

Feliway działa odstresowująco na większość kotów. Jest przydatny w sytuacjach generujących u kota długotrwały stres, takich jak przeprowadzka, remont, przemeblowanie, przybycie nowego kota lub innego ludzkiego lub zwierzęcego domownika, wyjazd opiekuna. Poprawiając koci komfort pomaga wyeliminować niepożądane zachowania, takie jak ostrzykiwanie moczem, agresja czy ukrywanie się - o ile wynikają one ze stresu pochodzącego z otoczenia, a nie ze złego samopoczucia powodowanego chorobą.

Ulotkę pdf znajdziesz tu

Sposób użycia:

Zdjąć nakrętkę i wkręcić buteleczkę otworem do góry do dyfuzora Feliway. Wpiąć urządzenie do kontaktu 230 V w miejscu, z którego zapach rozejdzie się dobrze po całym domu. Nie stosować wkładu z dyfuzorami od innych produktów. Wkład starcza na ok. 30 dni, zależnie od wilgotności i temperatury otoczenia., które mają wpływ na tempo odparowywania preparatu z rozgrzanej płytki dyfuzora.

 Z doświadczeń Kota Barnaby: 
1. Czas użytkowania wkładu można przedłużyć wypinając co pewien czas feliway z kontaktu na parę godzin. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl