UWAGA!  W dniach 12-30 lipca 2018 w sklepie planowany jest URLOP. Sklep będzie działał w ograniczonym zakresie -  zasadniczo tylko ODBIORY WŁASNE I ZAKUPY BEZPOŚREDNIE W SIEDZIBIE FIRMY miarę dostępności towaru w magazynie (nie będzie dostaw) - jeśli chcesz coś kupić, upewnij się telefonicznie czy artykuł jest dostępny! W pilnych sprawach wysyłka (tylko kurier) możliwa po wcześniejszym uzgodnieniu tel. 790 700 720 lub mailowo e.rutkowska@kotbarnaba.pl

Przepraszam za wszelkie utrudnienia związane z moją nieobecnością.

Ewa Rutkowska

 


 

 

Feliway wkład uzupełniający 48 ml

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 82,00 zł 82.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: CEVA
Kod produktu: 9D3E-41531

Opis

Wkład do dyfuzora Feliway 48 ml - porcja na 1 miesiąc

Feliway jest łatwym w stosowaniu produktem, który pomaga stworzyć komfortowe dla kota środowisko domowe. Specjalny zapach (niewyczuwalny dla ludzi i dla zwierząt innych niż koty) zawarty w Feliway jest syntetyczną kopią feromonów, które koty wydzielają gdy czują się dobrze. Naturalne feromony policzkowe kot pozostawia w otoczeniu ocierając się bokami pyska o różne przedmioty.

Feliway jest przydatny w sytuacjach generujących u kota długotrwały stres, takich jak przeprowadzka, remont, przemeblowanie, przybycie nowego kota lub innego ludzkiego lub zwierzęcego domownika, wyjazd opiekuna. Poprawiając koci komfort pomaga wyeliminować niepożądane zachowania, takie jak ostrzykiwanie moczem, agresja czy ukrywanie się - o ile wynikają one ze stresu pochodzącego z otoczenia, a nie ze złego samopoczucia powodowanego chorobą.

Ulotkę pdf znajdziesz tu

Sposób użycia:

Zdjąć nakrętkę i wkręcić buteleczkę otworem do góry do dyfuzora Feliway. Wpiąć urządzenie do kontaktu 230 V w miejscu, z którego zapach rozejdzie się dobrze po całym domu. Nie stosować wkładu z dyfuzorami od innych produktów. Wkład starcza na ok. 30 dni, zależnie od wilgotności i temperatury otoczenia., które mają wpływ na tempo odparowywania preparatu z rozgrzanej płytki dyfuzora.

 Z doświadczeń Kota Barnaby: 
Czas użytkowania wkładu można przedłużyć wypinając co pewien czas feliway z kontaktu na parę godzin. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl