Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Artykuły medyczne dla zwierząt

Oferujemy artykuły medyczne dla zwierząt, które ułatwiają codzienną pielęgnację kotów i psów. W asortymencie posiadamy również specjalistyczne preparaty i akcesoria do opieki pooperacyjnej oraz rehabilitacji zwierząt po przebytych schorzeniach i urazach. W sprzedaży dostępne są m.in. krople i olejki o działaniu przeciwzapalnym i zmniejszającym obrzęki, preparaty o działaniu łagodzącym stres, preparaty przyspieszające gojenie ran czy koce antyalergiczne z cząsteczkami miedzi i srebra.

Produkty do pielęgnacji psów i kotów

Opieka nad zwierzętami to nie tylko zapewnienie ciepłego kąta do spania i regularne karmienie. Dbanie o zwierzęta to również odpowiednia pielęgnacja sierści, stosowanie preparatów przeciwko kleszczom i pchłom czy regularna dezynfekcja legowiska. W ofercie posiadamy również dyfuzory dla psów i kotów z feromonami o działaniu uspokajającym i relaksującym oraz szereg akcesoriów do opieki nad zwierzakami, m.in. łopatki i żwirek do pobierania moczu, domki dla kotów, rampy pomagające przy schodzeniu lub wchodzeniu na kanapę czy do samochodu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl