O firmie

O firmie Kot Barnaba

Kontakt do KOT BARNABA Anna Ewa Rutkowska 

ul. Jaszowiecka 4 lok. 1, 02-934 Warszawa 
NIP: 113-200-71-98; REGON: 146918940  
tel. 790 700 720; e-mail: e.rutkowska@kotbarnaba.pl
nr konta mBank: 84 1140 2004 0000 3802 7488 9572 

 

Kot Barnaba

 

Właściciel

 

Nazywam się Ewa Rutkowska. Z wykształcenia jestem biologiem, z zamiłowania od dzieciństwa hoduję rozmaite zwierzęta. Przez nasz dom przewijały się psy, koty, myszy, chomiki, papugi, ryby, nawet jeż. Od paru lat jesteśmy szczęśliwymi terrarystami: do naszej ludzko-zwierzęcej rodziny dołączyły agama brodata (na zdjęciu z kotką Ginewrą - "muzą" naszego logo) i ogromny ślimak Achatina fulica. Zdecydowałam połączyć w jedną całość wiedzę, pasję i aktywność zawodową. Tak powstał KOT BARNABA, moja firma, mój holistyczny sposób na życie.

 

Misja


Siedziba firmy mieści się w naszym pełnym ludzi i zwierząt mieszkaniu na dolnym Mokotowie w Warszawie, wynajmuję też niewielkie pomieszczenia magazynowe. Sprzedaję artykuły dla zwierząt w sklepie internetowym i wysyłkowo na zamówienia mailowe i telefoniczne - ostatnie głównie z myślą o starszych, "nieinternetowych" klientach, którym trudno jest nosić ciężkie worki z karmą lub kocim żwirkiem. Ponieważ przepisy nakładają na mnie obowiązek sporządzenia umowy w formie pisemnej, zamówienia telefoniczne mogą być składane tylko przez telefon komórkowy i wymagają potwierdzenia drogą SMS. Wiem, że to także może dla wielu starszych osób stanowić barierę, ale w chwili obecnej jest to najprostsza z dopuszczonych przez prawo form obsługi zamówień telefonicznych - jak odkryję lepszą, natychmiast ją wprowadzę.

Staram się oferować rzeczy "ekologiczne" z punktu widzenia zwierząt. Nie znaczy to, że muszą koniecznie być wykonane ze słomy i patyków oraz pozbawione wszystkiego, co nie pochodzi bezpośrednio od matki-Ziemi. Ważne, by odpowiadały naturalnym potrzebom zwierząt, dla których są przeznaczone, były zgodne z biologią ich gatunku. Sprzedaję wyłącznie artykuły, których bez wahania użyłabym w opiece nad własnymi zwierzakami. 

Dobro zwierząt jest dla mnie najważniejsze. Wszystkich zwierząt - tych domowych, kochanych, tych bezdomnych na ulicach i w schroniskach i dzikich, które zawsze były wolne i takie powinny pozostać. Dlatego firma - także przez panel sklepu i jego mailingi - pragnie angażować się w różne przedsięwzięcia na rzecz zwierzaków i środowiska.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl