Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Opcje przeglądania

Choć zwierzęta w większości są samowystarczalne i doskonale radzą sobie z utrzymaniem higieny, czasem trzeba im trochę pomóc. Dzięki temu nasi przyjaciele będą zadbani oraz zdrowi, a tym samym także i szczęśliwi. Dlatego w naszym sklepie nie mogło zabraknąć produktów, które pozwolą w bezpieczny sposób zadbać o higienę zwierzęcia. Każdy opiekun psa, kota czy królika wie, że najdelikatniejszym rejonem ciała każdego zwierzaka są oczy.

Jeśli z jakichś względów trzeba usunąć zanieczyszczenie z ich okolicy, zaczyna się problem. Z opresji wybawią nas chusteczki do pielęgnacji oczu i pyska, nasączone delikatnym balsamem pozwalającym bezpiecznie usunąć z oczu wydzielinę oraz wszelkie zanieczyszczenia. Maść propolisowa natomiast ochroni skórę przed mrozem, działaniem soli drogowej, a także przyspiesza gojenie ran oraz wspiera walkę z infekcjami bakteryjnymi, grzybiczymi oraz wirusowymi. Oferujemy też coś dla miłośników zwierzęcego SPA – specjalną dwustronną rękawicę do mycia psa lub do suchego masażu, połączonego ze skutecznym odkłaczaniem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl