Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Formy i koszt dostawy

Uwaga 1: panel sklepu przyjmuje wyłącznie adresy na terenie Polski i tylko ich dotyczą informacje poniżej. W sprawie wysyłki zagranicznej skontaktuj się z nami mailowo sklep@kotbarnaba.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie sklepu.

Uwaga 2: formy dostawy wózków inwalidzkich i sprzętu na zamówienie są określono osobno i nie uwzględniają płatności przy odbiorze.

Aby umożliwić Klientom wybór najwygodniejszej dla nich formy dostawy, oferujemy możliwość przesyłki kurierskiej (DHL i InPost), wysyłki do punktu odbioru paczek (POP) DHLdo paczkomatu InPost lub odbioru osobistego w siedzibie firmy na dolnym Mokotowie w Warszawie. 

 

Kurier DHL - koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 200 zł

20 zł

25 zł

200 – 299,99 zł

15 zł

20 zł

powyżej 299,99 zł

5

10

Uwaga: Waga przesyłki nie może przekroczyć 30 kg (jest liczona automatycznie i w chwili jej przekroczenia program sklepowy umożliwia wyłącznie odbiór osobisty). W przypadku chęci zakupu artykułów o łącznej masie przekraczającej 30 kg część z nich należy umieścić w nowym zamówieniu, które zostanie zrealizowane osobną przesyłką. Koszt wysyłki każdego zamówienia liczony jest osobno, zgodne z obowiązującym cennikiem.

 

Punkt odbioru paczek (POP) DHL (sklepy, stacje benzynowe, salony prasowe)- koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia, nie ma możliwości płatności przy odbiorze

 

Zamówienie opłacone przelewem

poniżej 200 zł

18 zł

200 – 299,99 zł

13 zł

powyżej 299,99 zł

5

Uwaga: Waga przesyłki nie może przekroczyć 20 kg (jest liczona automatycznie i w chwili jej przekroczenia program sklepowy umożliwia wyłącznie odbiór osobisty). W przypadku chęci zakupu artykułów o łącznej masie przekraczającej 20 kg część z nich należy umieścić w nowym zamówieniu, które zostanie zrealizowane osobną przesyłką. Koszt wysyłki każdego zamówienia liczony jest osobno, zgodne z obowiązującym cennikiem.

 

Paczkomaty InPost - Ta forma dostawy dostępna jest tylko dla zamówień o wadze do 15 kg. Koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności.

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 200 zł

16 zł

21 zł

200 – 299,99 zł

12 zł

17 zł

powyżej 299,99 zł

1 zł

6 zł


Uwaga:
paczkomaty obsługują jedynie przesyłki o maksymalnych wymiarach 41 x 38 x 64 cm (większe nie zmieszczą się w skrytce). Program sklepowy nie jest w stanie oszacować wymiarów paczki, może się więc zdarzyć, że pomimo niewielkiej wagi zamówienie nie będzie mogło być wysłane do paczkomatu - zwróć na to uwagę, wybierając formę dostawy. Jeśli paczka będzie zbyt duża, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie z propozycją wysyłki kurierem.

 

Kurier InPost - koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 200 zł

20 zł

25 zł

200 – 299,99 zł

16 zł

21 zł

powyżej 299,99 zł

5

10

 

Odbiór osobisty - zawsze bezpłatny, niezależnie od tego, czy opłacisz zamówienie przelewem, czy gotówką bądź kartą przy odbiorze. Jeśli opłacisz zamówienie przelewem, w trosce o bezpieczeństwo Twoich zakupów możemy poprosić osobę odbierającą o okazanie wydruku zamówienia, a w razie jego braku - dokumentu tożsamości.

Odbiory własne realizowane są w w siedzibie firmy:

ul. Jaszowiecka 4 m. 1
02-934 Warszawia

Firma mieści się w prywatnym mieszkaniu. Po swoje zamówienie możesz więc przyjechać w dogodnym terminie, także wieczorem. Pamiętaj tylko, by uzgodnić z nami ten termin tel. 790 700 720, tak by był na miejscu ktoś, kto może wydać zamówienie. Możesz także po prostu umówić się na przyjazd i na miejscu podjąć decyzję o zakupie. Jeśli chcesz zapłacić kartą, upewnij się przed przyjazdem, czy na miejscu będzie osoba mogąca przyjąć taka płatność. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl