UWAGA!  URLOP W dniach 13-20 sierpnia 2022!

W tych dniach nie będzie prowadzona wysyłka zamówień ani sprzedaż bezpośrednia w siedzibie firmy. 

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!

 

 


 

 

Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Formy i koszt dostawy

Uwaga: panel sklepu przyjmuje wyłącznie adresy na terenie Polski i tylko ich dotyczą informacje poniżej. W sprawie wysyłki zagranicznej skontaktuj się z nami mailowo sklep@kotbarnaba.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie sklepu.

Aby umożliwić Klientom wybór najwygodniejszej dla nich formy dostawy, oferujemy możliwość przesyłki kurierskiej (DHL), wysyłki do punktu odbioru paczek (POP) DHLdo punktu odbioru paczek ORLEN/Paczka w RUCHu, do paczkomatu InPost lub odbioru osobistego w siedzibie firmy na dolnym Mokotowie w Warszawie. 

Kurier DHL - koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 150 zł

18 zł

23 zł

150 – 249,99 zł

12 zł

17 zł

powyżej 249,99 zł

gratis

gratis

Uwaga: Waga przesyłki nie może przekroczyć 30 kg (jest liczona automatycznie i w chwili jej przekroczenia program sklepowy umożliwia wyłącznie odbiór osobisty). W przypadku chęci zakupu artykułów o łącznej masie przekraczającej 30 kg część z nich należy umieścić w nowym zamówieniu, które zostanie zrealizowane osobną przesyłką. Koszt wysyłki każdego zamówienia liczony jest osobno, zgodne z obowiązującym cennikiem.

 

Punkt odbioru paczek (POP) DHL (sklepy, stacje benzynowe, salony prasowe)- koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia, nie ma możliwości płatności przy odbiorze

 

Zamówienie opłacone przelewem

poniżej 150 zł

15 zł

150 – 249,99 zł

10 zł

powyżej 249,99 zł

gratis

Uwaga: Waga przesyłki nie może przekroczyć 20 kg (jest liczona automatycznie i w chwili jej przekroczenia program sklepowy umożliwia wyłącznie odbiór osobisty). W przypadku chęci zakupu artykułów o łącznej masie przekraczającej 20 kg część z nich należy umieścić w nowym zamówieniu, które zostanie zrealizowane osobną przesyłką. Koszt wysyłki każdego zamówienia liczony jest osobno, zgodne z obowiązującym cennikiem.

 

Paczkomaty InPost - Ta forma dostawy dostępna jest tylko dla zamówień o wadze do 7 kg. Koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności.

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 150 zł

10 zł

14 zł

150 – 249,99 zł

7 zł

11 zł

powyżej 249,99 zł

gratis

gratis


Uwaga:
paczkomaty obsługują jedynie przesyłki o maksymalnych wymiarach 41 x 38 x 64 cm (większe nie zmieszczą się w skrytce). Program sklepowy nie jest w stanie oszacować wymiarów paczki, może się więc zdarzyć, że pomimo niewielkiej wagi zamówienie nie będzie mogło być wysłane do paczkomatu - zwróć na to uwagę, wybierając formę dostawy. Jeśli paczka będzie zbyt duża, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie z propozycją wysyłki kurierem.

 

Dostawy Orlen/Paczka w RUCHu (sklepy, stacje benzynowe, salony prasowe)- koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 150 zł

7,5 zł

10 zł

150 – 249,99 zł

4 zł

6,5 zł

powyżej 249,99 zł

gratis

gratis

 

Odbiór osobisty - zawsze bezpłatny, niezależnie od tego, czy opłacisz zamówienie przelewem, czy gotówką bądź kartą przy odbiorze. Jeśli opłacisz zamówienie przelewem, w trosce o bezpieczeństwo Twoich zakupów możemy poprosić osobę odbierającą o okazanie wydruku zamówienia, a w razie jego braku - dokumentu tożsamości.

Odbiory własne realizowane są w w siedzibie firmy:

ul. Jaszowiecka 4 m. 1
02-934 Warszawia

Firma mieści się w prywatnym mieszkaniu. Po swoje zamówienie możesz więc przyjechać w dogodnym terminie, także wieczorem. Pamiętaj tylko, by uzgodnić z nami ten termin tel. 790 700 720, tak by był na miejscu ktoś, kto może wydać zamówienie. Możesz także po prostu umówić się na przyjazd i na miejscu podjąć decyzję o zakupie. Jeśli chcesz zapłacić kartą, upewnij się przed przyjazdem, czy na miejscu będzie osoba mogąca przyjąć taka płatność. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl