Formy i koszt dostawy

Uwaga: panel sklepu przyjmuje wyłącznie adresy na terenie Polski i tylko ich dotyczą informacje poniżej. W sprawie wysyłki zagranicznej skontaktuj się z nami mailowo sklep@kotbarnaba.pl lub przez formularz kontaktowy na stronie sklepu.

Aby umożliwić Klientom wybór najwygodniejszej dla nich formy dostawy, oferujemy możliwość przesyłki kurierskiej (DHL), wysyłki do paczkomatu InPost lub odbioru osobistego w siedzibie firmy na dolnym Mokotowie w Warszawie. 

Kurier DHL - koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności

 

 

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 150 zł

16 zł

21 zł

150 – 249,99 zł

10 zł

15 zł

powyżej 249,99 zł

gratis

gratis

Uwaga: Waga przesyłki nie może przekroczyć 30 kg (jest liczona automatycznie i w chwili jej przekroczenia program sklepowy umożliwia wyłącznie odbiór osobisty). W przypadku chęci zakupu artykułów o łącznej masie przekraczającej 30 kg część z nich należy umieścić w nowym zamówieniu, które zostanie zrealizowane osobną przesyłką. Koszt wysyłki każdego zamówienia liczony jest osobno, zgodne z obowiązującym cennikiem.

 

Paczkomaty InPost - Ta forma dostawy dostępna jest tylko dla zamówień o wadze do 7 kg. Koszt dostawy uzależniony od wartości zamówienia oraz od formy płatności.

 

 

 

Zamówienie opłacone przelewem

Wysyłka za pobraniem

poniżej 150 zł

10 zł

14 zł

150 – 249,99 zł

7 zł

11 zł

powyżej 249,99 zł gratis gratis


Uwaga:
paczkomaty obsługują jedynie przesyłki o maksymalnych wymiarach 41 x 38 x 64 cm (większe nie zmieszczą się w skrytce). Program sklepowy nie jest w stanie oszacować wymiarów paczki, może się więc zdarzyć, że pomimo niewielkiej wagi zamówienie nie będzie mogło być wysłane do paczkomatu - zwróć na to uwagę, wybierając formę dostawy. Jeśli paczka będzie zbyt duża, skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie z propozycją wysyłki kurierem.

 

Odbiór osobisty - zawsze bezpłatny, niezależnie od tego, czy opłacisz zamówienie przelewem, czy gotówką bądź kartą przy odbiorze. Jeśli opłacisz zamówienie przelewem, w trosce o bezpieczeństwo Twoich zakupów musimy poprosić osobę odbierającą o okazanie wydruku zamówienia, a w razie jego braku - dokumentu tożsamości.

Firma prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową i bezpośrednią - nie mamy stacjonarnego sklepu. Odbiory własne realizowane są w magazynie lub w siedzibie firmy:

ul. Jaszowiecka 4 m. 1
02-934 Warszawia

Firma mieści się w mieszkaniu, w którym prawie zawsze ktoś jest. Po swoją paczkę możesz więc przyjechać w najwygodniejszym dla ciebie terminie, także wieczorem. Pamiętaj tylko, by uprzedzić nas o zamiarze przyjazdu tel. 790 700 720. Jeśli chcesz zapłacić kartą, upewnij się przed przyjazdem, czy na miejscu będzie osoba mogąca przyjąć taka płatność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl