Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Bandaż samoprzylepny dla zwierząt

Bandaż samoprzylepny dla zwierząt stanowi duże ułatwienie w codzienne opiece nad chorymi psami lub kotami. Wykonany z elastycznych włókien umożliwiających oddychanie i swobodne rozciąganie nie krępuje ruchów podczas spaceru i nie uciska podczas leżenia. Zapewnia zwierzęciu wygodę noszenia przy jednoczesnym zabezpieczeniu opatrunku przed zsuwaniem i przemieszczaniem. Bandaże samoprzylepne w porównaniu z tradycyjnymi, trudniej jest również zerwać zwierzęciu, co zapobiega lizaniu i rozdrapywaniu ran. Oferujemy bandaże w kolorach niebieskim, zielonym i pomarańczowym. Posiadamy również bandaże pokryte gorzką substancją ReJeX-it®, które zapobiegają lizaniu ran przez zwierzęta.

Łatwe w zakładaniu materiały opatrunkowe dla psów i kotów

Dostępne w naszej ofercie bandaże samoprzylepne są w pełni bezpieczne dla zwierząt i nie wymagają stosowania różnego rodzaju plastrów, zapinek czy zawiązywania. Dzięki specjalnym mikrowłóknom kolejne warstwy bandaża łączą się ze sobą, tworząc mocne, elastyczne i dobrze przylegające łączenie. Tak wykonany opatrunek ochroni zranione miejsce, a co najważniejsze nie przyklei się do futerka zwierzęcia, powodując ból i dyskomfort. Dzięki bandażom samoprzylepnym szybko i sprawnie założysz bądź zmienisz opatrunek swojemu pupilowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl