Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Kołnierze pooperacyjne dla zwierząt

Kołnierze pooperacyjne dla zwierząt uniemożliwiają im dostęp do operowanych miejsc. Przyspieszają proces gojenia się ran, zapobiegając ich gryzieniu i wylizywaniu. Zapinane dookoła szyi chronią szczególnie okolice brzucha, kończyn przednich i tylnych oraz tułowia zwierzęcia – nie ograniczając jednocześnie widoczności i możliwości poruszania się. W sprzedaży posiadamy miękkie kołnierze dmuchane o delikatnej konstrukcji, masywniejsze od nich miękkie kołnierze wypełnione włóknem, piankowe kołnierze w kształcie dysku, wykonane z tkaniny kołnierze w kształcie „klosza” oraz specjalne foliowe kołnierze dla małych zwierząt.

Kołnierz zabezpieczający przed wylizywaniem ran

Kołnierz zabezpieczający przed wylizywaniem ran i wygryzaniem szwów stosowany jest głównie po zabiegach pooperacyjnych takich jak np. kastracja. Stanowi również dobrą ochronę w przypadku innego rodzaju ran, skaleczeń czy swędzącej wysypki, a także uniemożliwia zwierzęciu samodzielne zdjęcie opatrunku, np. bandaża samoprzylepnego. Odpowiednio wyprofilowany kołnierz chroni zranione miejsca, ale nie krępuje ruchów zwierzęcia. Może ono swobodnie jeść, chodzić czy odpoczywać. Oferujemy szeroki asortyment kołnierzy ochronnych nadających się zarówno dla psów, jak i kotów.

 

kołnierz test abcd

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl