Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Opcje przeglądania

Ubranko pooperacyjne dla kota, psa

Ubranko pooperacyjne dla kota, psa polecane jest najczęściej do ochrony szwów po zabiegu sterylizacji, a także w przypadku innych zabiegów operacyjnych oraz urazów w obrębie brzucha i boków zwierzęcia. Dostępne w różnych rozmiarach pozwalają ochronić operowane części ciała nie tylko przed wylizaniem lub pogryzieniem, ale również przed ewentualnym zanieczyszczeniem rany. Stosowane w medycynie weterynaryjnej pomagają również zabezpieczać okolice brzucha podczas leczenia dermatologicznego. W asortymencie posiadamy również majtki na cieczkę oraz pieluchomajtki, które są pomocne, gdy zwierzę po przebytej operacji ma problemy ze wstawaniem w celu załatwienia potrzeb fizjologicznych.

Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu ubranko po sterylizacji

Oferujemy ubranka po sterylizacji wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów, które umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, wspomagając proces gojenia ran pooperacyjnych. Kaftan dla kota lub psa wiązany jest na grzbiecie w kilku miejscach, co umożliwia jego dopasowanie do sylwetki zwierzęcia i uniemożliwia im samodzielne rozwiązanie kubraczka. Wszystkie ubranka mają bawełniane ściągacze przy kończynach tylnych i przednich, które nie krępują ruchów oraz są tak skrojone, by pozwolić na swobodne załatwianie potrzeb fizjologicznych. Ubranka po sterylizacji dostępne są w różnych rozmiarach, pozwalających na zakładanie ich kotom, psom i świnkom morskim – niezależnie od ich płci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl