Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Pakiety weterynaryjne PETHELP – czym są i czy warto je mieć?

0
Pakiety weterynaryjne PETHELP – czym są i czy warto je mieć?

„Lepiej zapobiegać niż leczyć” – powiedział Hipokrates. I miał rację. I choć jego słowa, tak często dziś powtarzane, dotyczyły zdrowia ludzi, warto je odnieść także do naszych czworonożnych przyjaciół - psów i kotów. Choć dla każdego z nas zdrowie i dobra kondycja kochanego zwierzęcia jest priorytetem i teoretycznie wiemy, jak ważna jest tu odpowiednio zaplanowana profilaktyka, w ferworze codziennych spraw miewamy problemy z systematycznością. Problemem mogą być też koszty regularnych wizyt u weterynarza, szczepień, badań profilaktycznych i leczenia chorób, co bez odpowiednio zaplanowanych na ten cel środków może dla wielu właścicieli stanowić finansowe wyzwanie. Na szczęście na rynku pojawiły się rozwiązania, które pozwalają nam zadbać o zdrowie naszych zwierząt w bardziej przemyślany i ekonomiczny sposób – pakiety weterynaryjne PETHELP!

< Chcesz na skróty? Kod rabatowy to 9U9KGZTT, a pakiety kupisz na pethelp.pl :)  >

 

Czym są pakiety weterynaryjne PETHELP?

Pakiety weterynaryjne PETHELP to usługa, która została stworzona z myślą o zapewnieniu naszym czworonożnym przyjaciołom opieki zdrowotnej w atrakcyjnej cenie. Dzięki stałej miesięcznej opłacie, otrzymujemy dostęp do określonych usług weterynaryjnych, które możemy wykorzystać w ciągu roku. Oferowane pakiety różnią się między sobą budżetem oraz liczbą wizyt profilaktycznych i diagnostycznych. Obok zwykłych wizyt, pakiety mogą obejmować szereg usług, takich jak szczepienia, badania krwi i moczu, diagnostyka obrazowa (np. RTG, USG, echo serca), obcinanie pazurów, czyszczenie uszu i gruczołów oraz tak przydatne rozwiązanie jak teleporady, pozwalające  niejednokrotnie uzyskać fachową pomoc bez konieczności stresowania zwierzęcia wyjazdem do przychodni.  

Dlaczego warto mieć pakiet weterynaryjny PETHELP?

Dla każdego psa i kota: pakiety weterynaryjne PETHELP są dostępne dla każdego zwierzęcia, niezależnie od jego wieku i stanu zdrowia. Można więc wybrać pakiet odpowiadający przewidywanym potrzebom.

Profilaktyka to podstawa: Kupując pakiet weterynaryjny stawiamy na profilaktykę – jeśli już wykupimy pakiet, będziemy pamiętać o tym, by skorzystać z objętych nim usług J. Regularne wizyty u weterynarza i systematyczne badania pozwalają wychwycić potencjalne problemy we wczesnym stadium, co przełoży się na zdrowie i dobrostan naszych zwierząt. Dzięki stałej comiesięcznej opłacie, nie musimy też uzależniać wizyt u weterynarza od naszej aktualnej sytuacji finansowej.

Korzyści finansowe: Zakup pakietu weterynaryjnego PETHELP jest zawsze korzystniejszy finansowo, niż oddzielne płacenie za każdą objętą nim wizytę i badanie. Panel klienta daje też dostęp do platformy zniżkowej, umożliwiającej zakup artykułów dla zwierząt w specjalnych cenach.

Wygoda: Historię wizyt można wygodnie sprawdzić w panelu klienta

Szeroka sieć lecznic w całej Polsce: Około 600 (stan na sierpień 2023) współpracujących placówek weterynaryjnych w całej Polsce sprawia, że możliwość skorzystania z pakietów PETHELP jest szeroko dostępna dla osób i zwierząt z całej Polski. Z usług możemy skorzystać nawet wtedy, gdy jesteśmy poza naszym miejscem zamieszkania. Wyszukiwarka na stronie PETHELP pomoże nam łatwo znaleźć najbliższą placówkę świadczącą usługi w ramach pakietów.

Darmowe czipowanie: Wszystkie pakiety weterynaryjne PETHELP obejmują darmowe czipowanie. Jest to ważne z punktu widzenia identyfikacji zwierząt, pomagając im powrócić do domu w przypadku zgubienia. Przyjmując pod swój dach nowego zwierzaka warto więc sprawić mu na powitanie taki pakiet :)

Do pakietu można dodatkowo dokupić ubezpieczenie dla zwierzaka – szczegóły znajdziesz na stronie pethelp.pl

Podsumowanie

Pakiety weterynaryjne PETHELP to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli psów i kotów, którzy chcą zapewnić swoim przyjaciołom najlepszą opiekę zdrowotną, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze. Pamiętajmy, że profilaktyka to klucz do długiego i zdrowego życia naszych czworonożnych przyjaciół. Pakiety weterynaryjne PETHELP mogą nam w tym bardzo pomóc!

Klienci i Przyjaciele KOTA BARNABY kupują pakiety PETHELP ze specjalnym RABATEM 10%!

Jak skorzystać?

  1. Wejdź na stronę pethelp.pl
  2. wybierz pakiet
  3. wpisz przy zakupie kod 9U9KGZTT i ciesz się RABATEM 10%

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl