Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Foresto obroża przeciwpchelna przeciwkleszczowa dla kotów i małych psów (do 8 kg)

Wysyłka w: 3 dni
Cena: 141,00 zł 141.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Bayer
Kod produktu: 5BB1-41279_20231018215632
Pin It

Opis

Foresto - obroża przeciw pchłom, kleszczom, wszom i wszołom. Dla kotów i małych psów (do 8 kg)

Uwaga! Obroża należy do grupy produktów OTC. Zgodnie z prawem farmaceutycznym produkt OTC wolno nabyć w sklepie internetowym wyłącznie odbiorcom  detalicznym - kupującym na użytek własny, bez prawa do dalszej odsprzedaży. Nie ogranicza to możliwości otrzymania faktury VAT przez kupującego będącego przedsiębiorcą.

  • Długość obroży: 38 cm (do samodzielnego skrócenia po zapięciu)
  • Wskazania: koty i małe psy (masa ciała do 8 kg)
  • Gwarantowana skuteczność: 7-8 miesięcy
  • pełna skuteczność: 2 dni po założeniu obroży
  • wodoodporna 
  • bezzapachowa

 

Sposób działania:

Obroża Foresto to niezwykle skuteczny środek zapobiegający żerowaniu kleszczy, pcheł, wszy i wszoł na ciele zwierzęcia. Podczas noszenia obroży na skórę i sierść psa lub kota uwalniają się substancje czynne (imidaklopryd i flumetryna) kontaktowo zwalczające pasożyty. Obroża Foresto ma działanie odstraszające oraz uniemożliwia żerowanie pasożytom, które mimo wszystko dostaną się na zwierzę. Obroża staje się w pełni skuteczna po dwóch dniach (48 godzinach) od jej założenia. Kleszcze przytwierdzone do zwierzęcia przed założeniem obroży Foresto mogą po dwóch pierwszych dniach nadal jeszcze pozostać żywe - zaleca się usunąć je ręcznie niezwłocznie po stwierdzeniu ich obecności, nie czekając na ich obumarcie.

Więcej informacji znajdziesz w Ulotce (do pobrania na dole, pod opisem produktu)

Zakładanie obroży Foresto:

Obroża Foresto ma postać długiego (38 cm) paska z polichlorku winylu. 

  1. wyjąć obrożę z torebki bezpośrednio przed założeniem na szyję psa lub kota
  2. zapiąć obrożę, przeciągając wolny koniec przez szlufkę. Pomiędzy obrożą a szyją zwierzęcia powinien pozostać luz pozwalający na wsunięcie dwóch palców
  3. obciąć wystający nadmiar obroży na tyle daleko od szlufki, żeby zapięcie dobrze się trzymało (około 2 cm). W przypadku rosnących szczeniąt pozostawić większy kawałek z myślą o poluzowywaniu obroży w miarę wzrostu pieska

W przypadku zaczepienia obroży o jakiś przedmiot (dotyczy głównie wychodzących samodzielnie kotów), zwierzę będzie zwykle w stanie samodzielnie poszerzyć obrożę wystarczająco, aby móc szybko się uwolnić.

Skład:

Substancje czynne: imidaklopryd w dawce 1,25 g oraz flumetryna w dawce 0,56 g.

Substancje pomocnicze (dwutlenek tytanu (E 171), tlenek żelaza czarny (E 172), di-n-butylu adypinian glikolu propylenowego dikaprylokapronian, olej sojowy epoksydowany, kwas stearynowy, polichlorek winylu).

 

Uwaga! Produkty lecznicze nie podlegają zwrotowi. Zwrot tego rodzaju produktów możliwy jest wyłącznie w przypadku wady jakościowej produktu lub jego niewłaściwego wydania (Art. 96 ustawy z dnia 6 września 2001r. - Prawo farmaceutyczne (Dz. U. z 2008r., nr 45, poz. 271))

 

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl