i dodaj swoją :)
Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)
Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)
Majtki na cieczkę błękitne z różyczką
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Majtki na cieczkę błękitne z różyczkami
Majtki najczęściej stosowane są u suk mających cieczkę, co zapobiega zaplamieniu otoczenia, jak również chroni sukę przed niepożądanym pokryciem jeśli w pobliżu znajdzie się pies. Majtek na cieczkę można też używać przy wszelkich wysiękach z dróg moczowych, rodnych lub z odbytu. Znajdują również zastosowanie w przypadku strzykających moczem kocurów.
Majtki na cieczkę wykonane są z miękkiej tkaniny (95% bawełna, 5% poliester), od wewnątrz gładkie, po stronie zewnętrznej mają fakturę aksamitu. Bardzo miękkie i oddychające, dobrze dopasowują się do ciała zwierzęcia. Wewnątrz mają dwie gumki służące do dodatkowego podtrzymania wkładki wklejanej w majteczki (w zależności od rozmiaru może to być damska wkładka lub podpaska).
Z tyłu i po bokach majtek naszyte są drobne pasmanteryjne różyczki, w kolorze błękitnym takim jak tkanina z której wykonane są majtki. W przypadku małych rozmiarów trafiają się egzemplarze mające różyczki z listkami. Otrzymujemy je losowo, więc losowo też wysyłamy - nie możemy zagwarantować wysłania majtek z konkretnym wzorem różyczek.
Dostępne rozmiary:
Rozmiar |
Obwód pasa (cm) |
Przykładowe rasy psów |
0 (XXS) |
20-30 |
Chihuachua, Toy (pieski do 1,6kg. |
1 (XS) |
30-38 |
Chihuachua, Yorkshire, Maltańczyk,Grzywacz |
2 (S) |
35-42 |
Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Toy-Pudel |
3 (M) |
40-47 |
Shi-Tzu, Mops |
4 (L) |
45-55 |
Westie,Jackrussel, Shi-Tzu, Mops, Pudel |
5 (XL) |
50-65 |
Owczarek, Posokowiec, Poon, Bokser, Birdet |
6 (XXL) |
60-75 |
Terier rosyjski, Bernardyn, Dog niemiecki |