Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Ortezo-but dorsi-flex dla psa na przednią łapę Admirał

Cena: 0,01 zł 0.01
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Admirał
Kod produktu: 44F0-13591_20231006160721
Pin It

Opis

Ortezo-but dorsi-flex dla psa na przednią łapę

Ortezo-but dorsi-flex dla psa wykonywany jest na miarę. Koszt realizacji zamówienia jest wyliczany indywidualnie i zależy od wielkości buta. 

But typu dorsi-flex stosowany jest przy braku korektury (zawijaniu palców) w przedniej kończynie.
Dla lepszej stabilizacji, usztywniony jest za pomocą aluminiowych płytek. Dwie elastyczne taśmy wychodzące z górnej części cholewki podciągają palce ku górze, ustawiając je w prawidłowej pozycji. Ortezo-but można zastosować pod warunkiem, że pies normalnie porusza kończyną w stawie łokciowym - w przeciwnym wypadku but nie spełni swego zadania, bo pies będzie "wlókł" łapę razem z butem.

But służy do rehabilitacji w gabinetach fizjoterapii oraz jako kontynuacja rehabilitacji w warunkach domowych na gładkiej powierzchni (podłoga, dywan). Na szorstkich powierzchniach (na spacerach) but będzie ulegał szybszemu zużyciu. 

Wytrzymałość (szybkość ścierania się buta) zależy od:

  • powierzchni, po której chodzi pies
  • poprawnego naciągnięcia podciągów, tak aby but był ustawiony w prawidłowej pozycji. Nie można dopuścić, żeby pies ciągnął grzbietową stroną buta po podłożu, ponieważ spowoduje to szybkie zniszczenie buta
  • but musi być odpowiednio głęboko założony, tak aby miał kontakt z podłożem tylko w miejscu występowania podeszwy. Zbyt płytkie założenie buta spowoduje ścieranie jego tekstylnej części
  • wytrzymałość buta będzie także uzależniona od stopnia zaawansowania choroby psa - jeśli pies ma tendencję do ciągnięcia łapą po podłożu, but zniszczy się szybciej i będzie to naturalne zużycie materiału.

Suma powyższych czynników sprawia, że czas, po jakim but się zużyje może być bardzo różny - u jednego psa but wytrzyma rok, a u innego miesiąc. Nie jest to podstawa do reklamacji.

But wykonywany jest domyślnie w kolorze czarnym. Chcąc, aby but był w kolorze chabrowym (jak na zdjęciu) należy to zgłosić przy zamówieniu.

Produkt wykonywany na miarę dla konkretnego zwierzęcia. Chcąc dokonać zakupu skontaktuj się z nami mailowo sklep@kotbarnaba.pl lub telefonicznie 790 700 720. Szczegółowe informacje o sposobie realizacji zamówienia znajdziesz tutaj: Admirał - sprzęt rehabilitacyjny na zamówienie

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, ortezo-but powinien być zakładany tylko na czas aktywności ruchowej. 

Wyrób nie nadaje się dla psów, które przebywają stale na dworze.  Jeżeli ortezo-but się zamoczy, należy go zdjąć i wysuszyć przed ponownym założeniem.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl