Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Sterylizacja i kastracja psów i kotów jest podstawową metodą zapobiegania ich niekontrolowanemu rozmnażaniu, a w konsekwencji bezdomności. Dodatkowo, sterylizacja nieprzewidzianych do rozrodu suk, kotek i samic królików zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia u nich problemów hormonalnych i nowotworowych, a kastracja samców poprawia ich jakość życia dzięki zmniejszeniu napięcia seksualnego, którego zwierzę nie ma jak rozładować. Oprócz planowanej i pożądanej sterylizacji bądź kastracji zwierzak musi też niekiedy być poddany zabiegowi chirurgicznemu spowodowanemu chorobą lub urazem. We wszystkich tych sytuacjach bardzo ważne dla dobrego gojenia rany pooperacyjnej jest dopilnowanie, by zwierzę nie rozlizywało i nie wygryzało szwów. Abyśmy my mogli spać spokojnie a zwierzak jak najszybciej wrócił do zdrowia, warto zadbać o profesjonalne ubranka pooperacyjne dla psów, kotów i królików dostępne w naszym sklepie.

Akcesoria firmy KUNA

Nasza oferta obejmuje ubranka pooperacyjne dla psów, kotów i królików chroniące brzuch i boki zwierzęcia. Ubranka występują też w wersji specjalnie dla psów samców – z zamykanym klapką otworem na podbrzuszu. Oprócz znanych od dawna ubranek po sterylizacji, firma KUNA produkuje też znakomite, dwuwarstwowe osłony na przednią łapę oraz osłony na ramię, bark i łopatkę. Znajdą one zastosowanie przy wszelkich urazach i zabiegach chirurgicznych w obrębie obręczy barkowej i przedniej kończyny aż do nadgarstka. Rozbudowana rozmiarówka uwzględnia zarówno grubość, jak długość łap. Wszystkie produkty firmy KUNA wykonane z miłej w dotyku i nadającej się do wygotowywania wysokogatunkowej bawełny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl