Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Wszyscy właściciele psów i kotów znajdą w naszym sklepie akcesoria zarówno stricte medyczne, jak też takie, które poprawią jakość życia zwierząt i zapewnią im bezpieczeństwo w domu i podczas podróży. Warto ułatwić im i sobie życie dzięki naszym produktom, które będą przydatne podczas spacerów, wsiadania i wysiadania z samochodu, zeskakiwania z kanapy, jedzenia czy zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami firmy Trixie oferującej liczne akcesoria dla zwierząt. Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań, które okażą się zbawienne w Twojej codziennej opiece nad kotem, psem czy królikiem.

Wybór akcesoriów dla zwierząt

Z naszymi czworonogami jest trochę jak z dziećmi, które ciągle trzeba mieć na oku. Nie jesteśmy w stanie pilnować ich przez cały czas, więc warto postawić na skuteczne akcesoria, które częściowo zrobią to za nas. Na spacery polecamy kaganiec siatkowy, zapobiegający zjadaniu przez psa śmieci i innych niebezpiecznych dla niego rzeczy. Dla psów wrażliwych na wilgoć, zimno i rozsypywaną zimą sól warto nabyć wodoodporne buty dla psa, których różne rozmiary i rodzaje dostępne są w naszym sklepie. Podczas jedzenia przydatne będą miski Trixie z wypustkami spowalniające tempo połykania karmy, co zmniejszy niebezpieczeństwo wystąpienia niebezpiecznego dla życia psa skrętu żołądka. Z kolei dla kociego bezpieczeństwa mamy w ofercie specjalne siatki na balkon i kratki do zabezpieczania uchylnych okien. Zarówno dla psów jak wychodzących kotów przyda się przyrząd do usuwania kleszczy podświetlany lampką LED.

Wśród produktów firmy Trixie znajdują się też akcesoria ściśle medyczne, jak nosidła i uprzęże rehabilitacyjne dla psów mających problem z samodzielnym chodzeniem, silikonowe skarpetki chroniące chorą łapę przed zmoczeniem nawet w duży deszcz, skarpetki antypoślizgowe dla starych zwierząt czy unikalny model kołnierza pooperacyjnego dla psa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl