Zobacz opinie o nas!

Kot Barnaba opinie w google

Obsługa posprzedażowa

Pamiętaj, że po odebraniu zamówienia pozostajesz nadal naszym Klientem :)

Znamy każdy sprzedawany przez nas produkt i w razie potrzeby udzielimy Ci wszelkich dodatkowych informacji i wyjaśnień, równie troskliwie i wyczerpująco jak w sytuacji, gdybyś dopiero zastanawiał(a) się nad zrobieniem u nas zakupów :)

Ubranko pooperacyjne dla kota psa

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Gdzie Kot Barnaba chodzi do lekarza? ;)

0
Gdzie Kot Barnaba chodzi do lekarza? ;)

Gdzie chodzi do lekarza czworonożna ekipa Kot Barnaby? 

Do przychodni Manta w Warszawie

przy ulicy Czerniakowskiej 18!

Przychodnia Manta ul. Czerniakowska 18 Warszawa   Przychodnia Manta ul. Czerniakowska 18 Warszawa   Przychodnia Manta ul. Czerniakowska 18 Warszawa    Przychodnia Manta ul. Czerniakowska 18 Warszawa Przychodnia Manta ul. Czerniakowska 18 Warszawa  

Dlaczego?

Z Mantą jesteśmy związani od zawsze, od zamierzchłych czasów, gdy nie było jeszcze Kota Barnaby tylko studentka biologii Ewa i jej marmurkowa kotka Murka, i nie było Manty tylko doktor Modrzewski prowadzący praktykę przy ulicy Zacisznej. Już wtedy młodego weterynarza znał na Sadybie każdy właściciel psa lub kota, bo obdarzony niezwykłą intuicją doktor Adam pomagał często tam, gdzie bardziej doświadczeni nie dawali rady. Polecaliśmy go sobie nawzajem i z pełnym zaufaniem powierzaliśmy w jego ręce naszych kudłatych przyjaciół. 

Z czasem Adam Modrzewski otworzył przychodnię przy Czerniakowskiej 18 i przyjął do pracy doktor Małgosię. Tak powstała Manta.

Intuicja doktora Modrzewskiego zadziałała niezawodnie także w tym przypadku, bo doktor Małgorzata Wojtach-Bereda okazała się równie wspaniałym lekarzem i dziś to właśnie ona powadzi przychodnię jako jej właściciel i ordynator. Przychodnia rozwinęła się, powiększył się zespół starannie wybranych lekarzy, wzrósł zakres usług, a doktor Modrzewski mógł zrezygnować z codziennych dyżurów i w całości poświęcić się chirurgii, będącej jego pasją.

Niezmienny pozostał klimat tego miejsca, ciepło, profesjonalizm i ogromne serce okazywane zwierzętom i ich opiekunom. 
Dlatego to właśnie Manta czuwa nad zdrowiem licznej gromady zwierzaków Kota Barnaby. Dlatego im bezgranicznie ufamy. Dlatego tam jesteśmy i będziemy!

Jeśli Twój zwierzak także jest pacjentem Manty, mamy dla was specjalny rabat 8% na wszystkie artykuły zakupione w naszym sklepie!


Wystarczy przy zakupach pokazać ulotkę którą tam znajdziesz, albo po prostu pieczątkę przychodni - na ulotce, na recepcie, w książeczce zdrowia lub nawet na zwykłej kartce. 
Jeśli wolisz zamówić przez internet, na ulotkach znajdziesz specjalny kod.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl